Hugo Boss Bottled OUD Tester 100ml EDT woda toaletowa

  • -180,00 zł
  • Nowy
299,00 zł
119,00 zł

Hugo Boss BOSS Bottled Oud No. 6 woda toaletowa dla mężczyzn o drzewno-orientalnym zapachu. Jej premiera miała miejsce w 2015 roku. Kompozycja powstała z myślą o pewnych siebie, charyzmatycznych mężczyznach, którzy potrafią postawić na swoim. To unikalne połączenie najwyższej jakości esencji zapachowych, które roztaczają aurę tajemniczości i lekkiej zmysłowości. To idealna propozycja dla Panów, którzy potrafią czasem pokazać się z bardziej stanowczej, buntowniczej strony.


Górne nuty zapachu to połączenie jabłka i cytrusów, dających orzeźwiający, aromatyczny wstęp. Już po chwili zapach rozwija się w przyprawowe, wyraziste nuty serca. W nich wykorzystano esencje z cynamonu, labdanum, szafranu oraz goździka. To rozgrzewająca, wyraziście męska mieszanka, ukazująca charakter osoby, która nosi perfumy na skórze. Dopełnieniem zapachu jest podstawa, w której można wyczuć unikalne połączenie agaru, cypriolu oraz drzewa sandałowego. To właśnie dzięki bazie woda toaletowa Hugo Boss BOSS Bottled Oud No. 6 posiada swój charakterystyczny zapach.


Męskie perfumy powinny wyróżniać się wyrazistością oraz cięższymi tonami, które jednak nie są przytłaczające. Hugo Boss BOSS Bottled Oud No. 6 to woda toaletowa, która podkreśla siłę charakteru, pewność siebie i niezłomność, ale także delikatnie buntowniczą naturę. Zapach doskonale sprawdzi się na wieczór i specjalne okazje a w sezonie zimowym – nawet na co dzień. To idealne perfumy męskie dla każdego, kto wie, czego chce od życia i nie boi się po to sięgnąć.

Testery są pełnoprawnymi oryginalnymi produktami.
Tester różni się od klasycznego produktu tylko w opakowaniu - są one pakowane w paczkę białej lub szarej tektury .


Zapach testera jest identyczny z zapachem produktu w oryginalnym opakowaniu.
Głównym atrybutem testerów jest niższa cena nawet 60-70% mniej niż w przypadku klasycznych produktów.