Nasz sklep internetowy www.tentester.pl to sklep, który zajmuje się  sprzedażą testerów perfum praktycznie wszystkich światowych marek, takich jak: Giorgio Armani, Emporio Armani, Lancome, Carolina Herrera, Dior,Hugo Boss, Paco Rabanne, Chanel, Calvin Klein, Hermes, Dolce&Gabbana, Versace, Chleo, Gucci, Jimmy Choo, Marc Jacobs, Creed, Givenchy, Tom Ford i inne.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną. Zaopatrujemy w Nasze produkty klientów na terenie całej Polski. Zawsze dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty i usługi były na najwyższym poziomie.
Realizujemy zamówienia codziennie aby w jak najszybszym czasie dotarły do Naszych klientów i aby Oni mogli cieszyć się swoimi ulubionymi zapachami na co dzień.
Kupując swój ulubiony perfum w postaci TESTERA, kupujesz nawet do 60- 70% taniej od produktu komercyjnego w tradycyjnym sklepie


Najczęściej pytają się Państwo czym jest tester... ??


Testery są pełnoprawnymi oryginalnymi produktami.
Tester różni się od klasycznego produktu tylko w opakowaniu - są one pakowane w paczkę białej lub szarej tektury .
Zapach testera jest identyczny z zapachem produktu w oryginalnym opakowaniu.
Głównym atrybutem testerów jest niższa cena niż w przypadku klasycznych produktów.
To właśnie dzięki zamiłowaniu do pięknych zapachów powstał ten sklep z najlepszym asortymentem na Naszym rynku i właśnie dzięki temu posiadamy już ogromne grono stałych i zadowolonych klientów.Najniższe ceny, szybka wysyłka to Nasza codzienność
Dołącz do grona Naszych zaufanych Klientów


Zapraszamy do zakupów
www.tentester.pl